Od ponad 20 lat leczymy choroby oczu i wykonujemy okulary dla naszych pacjentów.

Specjaliści od soczewek kontaktowych

Soczewki miękkie korekcyjne i kosmetyczne

Dostępne są u nas od ręki wszystkie rodzaje soczewek miękkich, m.in. progresywne, dla pacjentów z krótkowzrocznością, astygmatyzmem itp.
Specjalistyczne miękkie soczewki stosowane w stożku rogówki (nowość w korekcji stożka rogówki)"

Własna linia soczewek kontaktowych EyeOxy

Najnowocześniejsze soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe III generacji. Zapewniają wysokie przenikanie tlenu i znakomitą tolerancję soczewek przez oko (brak podrażnień). Czytaj więcej

Soczewki twarde

Jako jedni z nielicznych oferujemy naszym pacjentom soczewki twarde, jeśli ich wada wzroku uniemożliwia noszenie soczewek miękkich. Soczewki twarde są produktami gazoprzepuszczalnymi, oznacza to iż dostarczają rogówce maksymalną ilość tlenu. Stosuje się je u osób chorujących na stożek rogówki lub u pacjentów po przeszczepach rogówki.

Soczewki protetyczne

Oferujemy soczewki protetyczne stosowane przy braku tęczówki lub bielmie rogówki.

Jak dobrać soczewki kontaktowe (miękkie)

Jeśli myślisz o swoich pierwszych soczewkach nie kupuj ich sam bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, gdyż nie zawsze moc z okularów jest taka sama jak moc soczewek. Poza tym lekarz dobierze soczewki najlepiej dostosowane do Twojej wady wzroku i nauczy Cię je zakładać.

Posiadając poradnie okulistyczną możemy zapewnić naszym pacjentom odpowiedni dobór soczewek do ich wady wzroku, jak również skontrolować w początkowym etapie tolerancję gałki ocznej…

Schemat

  • Pierwsza wizyta u okulisty
  • Badanie wzroku
  • Pierwsze założenie soczewek przez okulistę
  • Nauka zakładania soczewek i ich pielęgnacji
  • Pierwsza kontrola tolerancji soczewek
  • Kontrole okresowe