Od ponad 20 lat leczymy choroby oczu i wykonujemy okulary dla naszych pacjentów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Mistrzowie optyki okularowej

Źle wykonane okulary mogą powodować problemy z widzeniem, bóle głowy itp. Nie ryzykuj – u nas okulary wykonują jedynie wykwalifikowani optycy okularowi z wieloletnim doświadczeniem.
 

Możliwa konsultacja u lekarza okulisty

Nie jesteśmy sklepem z oprawkami. Dla nas każdy klient to przede wszystkim pacjent, który ma lepiej widzieć. Mając dodatkowo poradnię okulistyczną jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko dobre wykonanie okularów, ale w razie wątpliwości możliwość konsultacji z jednym z naszych lekarzy.

Wszystkie rodzaje okularów

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów, m.in. jedno-, dwu- i wieloogniskowe itp. Dowiedz się więcej

Najwyższej jakości szkła okularowe i sprzęt

Pracujemy tylko na soczewkach okularowych renomowanych firm (Hoya, Essilor, JZO). Nie używamy zamienników niskiej jakości, które nie utrzymując parametrów sprawiają, że pacjent może gorzej widzieć. Pracujemy wyłącznie na najnowszym sprzęcie niemieckiej firmy Rodenstock i Weco.

Od okulisty do optyka

Od początku naszej działalności przyświeca nam idea kompleksowej pomocy osobom, które mają problemy ze wzrokiem. Przychodząc do nas poprowadzimy Cię od diagnozy u lekarza do gotowych okularów. Zaoszczędzisz czas i będziesz miał pewność, kto odpowiada za jakość Twojego widzenia.

Umiejętny dobór oprawek

Dobrze dobrane oprawki okularów są ozdobą. Dlatego w naszych salonach przy doborze właściwych oprawek asystuje nasza doświadczona i sympatyczna obsługa.


Twarzowe oprawki dla każdego

W stałej sprzedaży posiadamy szeroki wybór opraw okularowych wszystkich typów dla dorosłych i dzieci. Sprawdź listę producentów oprawek okularowych, które mamy w swojej ofercie.

Okulary przeciwsłoneczne

Kompleksowo dbając o Twój wzrok mamy w ofercie również szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych. Pamiętaj, że promieniowanie UV jest szkodliwe dla oczu, gdyż działa na wszystkie struktury gałki ocznej. Jedynie okulary z dobrym filtrem chronią dostatecznie Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym. Kupując okulary przeciwsłoneczne w naszym salonie optycznym masz pewność, że posiadają one filtry zapewniające 100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Ponadto większość ma również filtr polaryzacyjny zapewniający ochronę przed odblaskami światła.

Kupując u nas okulary możesz skorzystać z usług optometrysty
w celu sprawdzenia widzenia i doboru okularów korekcyjnych.